İçerik Menü

İade ve Değişim

İade ve Değişim Şartları: 

Satın almış olduğunuz ürün/ürünleri giyilmemiş, yıkanmamış, etiketleri zarar görmemiş olması şartıyla siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade gönderebilirsiniz.

Değişim: 

Eğer satın almış olduğunuz ürün/ürünleri değiştirmek istiyorsanız müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir, beden değişimi haricinde ürün değişimi yapılamamaktadır, ürünü iade gönderebilirsiniz.

İade: 

İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri, sevk irsaliyesinin arkasında bulunan iade formunu doldurarak, iade ve değişim şartlarına uymak koşuluyla, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde tarafımıza gönderebilirsiniz. Ürün/ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde incelemeye alınarak yeniden satışına engel bir durum olmadığı onaylandığı takdirde iade prosedürü başlatılır.

İade Gönderimi:

İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri adresimize göndermeniz gerekmektedir. İade yapmak istediğiniz ürün/ürünleriniz tarafımıza ulaşınca 2 iş günü içinde işleme alınır. Kargo ücreti müşteriye aittir.

İade ve Değişim Reddi:

İade ya da  değişim süresi aşıldıktan sonra gönderilmiş ya da teslim edildikleri şekilde olmayan (giyilmiş, yıkanmış, yıpratılmış, etiketleri çıkartılmış) ürünlerle ilgili iade ve değişim talepleriniz reddedilecektir. Bu gibi durumlarda size e-posta ile bilgi verilecek ve ürün/ürünler tarafınıza geri gönderilecektir. 

Geri Ödemeler:

İade ettiğiniz ürün/ürünler iade ve değişim şartlarına uyduğu takdirde, QUO geri ödemeleri 2 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıma süresi ortalama 3-7 iş günü iken banka kartlarında 7-14 iş günüdür. Banka uygulamaları gereği, taksitli gerçekleştirilen işlemler aynı şekilde taksitli olarak iade edilmektedir.

Değişim ve iadelerde kargo ücreti müşteriye aittir.

 * Yurtdışı siparişlerde değişim yapılamamaktadır. İade gönderilerde kargo/nakliye alıcıya aittir.

İade ve Değişim Adresi:

QUO Genel Merkezi & QUO Mağaza

M. Nesih Özmen Mh. M. Akif Cd. Şimşir Sk. No:17 34169 Merter / İstanbul / Türkiye 

Destek için customer@quo.com.tr adresinden veya 0 212 643 83 13 numaralı telefondan QUO Müşteri Hizmetleri'ne ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.