İçerik Menü

Kargo ve Teslimat

quo.com.tr’den hafta içi saat 15.00'e kadar satın aldığınız ürün(ler);  aynı gün kargoya verilmektedir. Saat 15.00 sonrası ve hafta sonu ile resmi tatil günleri bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen siparişiniz İstanbul içi 1-2 iş günü, İstanbul dışı ise 1 ile 3 iş günü arasında belirttiğiniz adrese teslim edilir.

Kargo firması teslim aldığı siparişinizi 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

Kargo teslimatı süresi, kargo firmasının yoğunluğuna, adresinize ulaşım şartlarına (şehir merkezlerine uzak adreslere artı 2 iş gününde teslimat yapılabilmektedir) ve hava-yol durumlarına göre değişiklik gösterebilir.

Siparişiniz kargo firması tarafından size ulaştığında; lütfen ürünü kargo görevlisinin önünde inceleyerek teslim alınız. Taşıma sırasında oluşan hasarların tazmini kargo firmasına aittir. Ürünün hasarlı olması durumunda görevliye tutanak düzenlettirip ürünü iade ediniz.

1000 TL üzeri kargo ücretsizdir.

Değişim ve iadelerde kargo ücreti müşteriye aittir.

Sipariş Verirken Dikkat Etmeniz Gerekenler:

Siparişinizin zamanında ve eksiksiz olarak adresinize teslim edilebilmesi için teslimat adresinizin doğruluğundan emin olmalısınız.
Teslimat adresinizi doğru ve eksiksiz olarak yazmaya özen gösteriniz. Adres teslimatı "kargo şubesi" olarak verilen teslimat adreslerine siparişlerin gönderilebilmesi için mutlaka telefon numaranızı giriniz.
Fatura adres bilgileri, faturalama işleminden sonra değiştirilemez. Bu nedenle fatura bilgilerinizin doğruluğundan emin olmadan siparişinizi onaylamayınız.
Tüm gönderiler adrese ve ilgili kişiye yapılır, alıcının adreste bulunamaması durumunda, kimlik bilgileri kontrolünden sonra birinci dereceden yakınına teslimat yapılabilir.

Teslimatlar Yurtiçi Kargo firması tarafından yapılmaktadır.

Destek için customer@quo.com.tr adresinden, 0 533 163 47 86 numaralı whatsapp hattımızdan veya 0 212 643 83 13 numaralı telefondan QUO Müşteri Hizmetleri'ne ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.