QUO KADINI

QUO, modern ve anı yakalayan çizgisi, yalın ve çabasız şıklığı, en saf dokunuşa sahip -pure touché- yüksek kaliteli ayrıcalıklı kumaşları ve zamansız tasarımlarıyla günümüz kadınları için yepyeni bir marka deneyimi sunuyor.

Markanın oluşum sürecinde, şehirli kadınların günlük yaşamlarında kullanacakları fonksiyonel ve zarif giysiler yaratma mottosuyla hareket eden QUO tasarım ekibi, yüksek dikiş tekniklerini, en son tekstil teknolojileriyle ve yenilikçi formlarla harmanlayarak ortaya tek sezonda tüketilmeyecek, gardıropların demirbaşları olacak parçalar çıkardılar.

QUO Kadını hayatın içinde aktif olan, modaya değil stile önem veren, kaliteyi her daim önde tutan, yeni tecrübeler edinmekten çekinmeyen, kendine güvenen, ayakları yere sağlam basan, dünyanın her şehrinde karşımıza çıkabilecek, vizyoner, çok yönlü, kentin yoğun koşturmasında olduğu kadar doğayla iç içe olmaktan keyif alan, kültürlü, dinamik ve genç ruhlu bir kadın.

Pure Touché yani saf dokunuş QUO için en temel prensip. Tasarladığımız giysilerde tercih ettiğimiz seçkin kumaşlardan, yaka etiketlerine, iç dikişlerinden ürün paketlemesine kadar yüksek tuşeye sahip materyaller ve temiz işçilikle gerçek kaliteyi ve lüksü hissettirmek amacındayız. Yeniden yorumladığımız temel klasikler ve yalın ama ayrıcalıklı tasarımlarla QUO markasını tercih edenlere kombin sorunu olmayan, hem rahat hem de içlerinde kendilerini özel bulacakları bir stil deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz.

İlhamını hayatın tam merkezinden alan QUO, gelip geçici değil kalıcı stilin peşinde olan yolculuğunda gerçek QUO Kadınları ile ilerliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.